نتایج جستجو برای عبارت :

تاثیر حرکات دست در گفتگو و ۲۰ حرکتی که باید حتما یاد بگیرید

ما ایرانی ها همین طوری هم اهل گفتگو نبودیم و فرهنگ صحبت کردن را نمی دانستیم. گوشی های هوشمند هم کار را بدتر کرد و به قول معروف: گل بود؛ به سبزه نیز آراسته شد!
اگر گفتگو کردن فرهنگش وجود داشت و متوجه می شدیم چه منافعی در گفتگو وجود دارد، شاید اکنون جایگاهمان در توسعه یافتگی بیش از اینجایی بود که الآن هستیم.
گفتگو آید وزان از گفتگوگر تو خاموشی گزینی کو به کو
صوت خواهی بشنوی از لامکانقبله کن مابین چشمان هیچ سو
روح را بینی خودی در سرسرایار را بینی به نزدت رو به رو
عشق را گفتی و پس در کار کنسُر ده هر پیمانه کان گیری از او
مردمان باستان در حال بینمردمان حال در بزم سبو
این سخن بشنیده‌ای بسیار باربارها در کار کن معنی بجو
آن معانی را به کام تجربهخوش بگردان و فرو بلع و ببو
زاهد از دست طلب تاریک شدعاشق از بخشندگی شد ماهرو
حلمی از پیمانه‌ی ماهانه جستگرچه ش
بچه ها
پیشنهادم اینه که حتما این مقاله رو بخونین:
چرا گفتگو نمیدانیم؟
درباره این قضیه نژادپرستی، نگاه از بالا به پایین غرب به ما، تهرانی شهرستانی، نژاد برتر و... حرف میزنه.
یاور آذری زبانه ولی خداییش فارسیش خیلی از من بهتره!
یه کلمه هم فارسی توی خونه شون حرف نزدن!
ما دقیقا نصف مکالمه هامون همه فارسی بود ولی ادبیات فارسی یاور بسیار قوی تر از منه.
من فقط لهجه ندارم.
با کمال شرمندگی هنوز یه سری کلمات فارسی رو نمیدونم.
و حتی آذری رو!
kill me!
کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
* لینک گفتگو / روزنامه جام جم
* لینک گفتگو / خبرگزاری شبستان / بخش اول
* لینک گفتگو/ خبرگزاری شبستان / بخش دوم 
گفتگو توسط سرکار خانم مریم داوری صورت پذیرفت.
در حاشیه نمایشگاه پوستر
مروری بر منتخبی از آثار یازده دوره سوگواره هنر عاشورایی
در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری | ۱۱ تا ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
* هنر اعتراض به لیبرالیسم
* گفتگو با سرکار خانم عاطفه جعفری خبرنگار روزنامه فرهیختگان، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "فرهیختگان"

چند روز پیش یکی از دوستانم در حین انجام حرکات ورزشی دچار مشکلاتی در ماهیچه هایش شد. وقتی با متخصص صحبت کرد فهمید که به دلیل عدم تغذیه مناسب است. چیزی که از نگاه بسیاری از ما دور می ماند تغذیه مناسب در ورزش است. 
همچنین خیلی ها اعتقاد دارند که در حین انجام حرکات ورزشی و یا حتی سونا نباید از نوشیدنی ها استفاده کرد که آنطورکه من می دانم کاملا اشتباه است. اگر فردی در حال انجام ورزش می باشد خصوصا ورزش های سنگین حتما باید تغذیه مناسب را رعایت کند. مثل
* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
کدام حرکات ورزشی برای سیکس پک مناسب ترند؟متاسفانه شکم یکی از اولین نقاط بدن است که چاقی، رژیم غذایی نادرست و سبک زندگی اشتباه را نشان می دهد و در عین حال که خیلی سریع می تواند اندام را نافرم کند خیلی دیر به حالت ایده آل باز می­گردد. الزاما افرادی که شکم بزرگ دارند، چاق نیستند ولی نداشتن تحرک، نشستن بیش از حد و بسیاری موارد دیگر می­تواند باعث شود تا آنطور که می­خواهند شکم صاف و زیبا نداشته باشند. در کنار اینکه رژیم غذایی برای داشتن شکم صاف و س
نکات مهم برای دوستداران ورزش یوگا
نشریه هافینگتون پست به کسانی که به ورزش یوگا علاقمند هستند و می خواهند برای اولین بار در کلاس یوگا شرکت کنند، توصیه می کند به ده نکته زیر توجه کنند:
۱- از دوستان و آشنایان خود بپرسید کدام مربی یوگا را می پسندند و محیط کدام باشگاه یوگا در تهران به نظر آنها بهتر است. سپس خودتان به آنجا بروید و از نزدیک ببینید.
اگر به دنبال آموزش یوگا در خانه هستید فیلم های آموزش یوگا را حتما مشاهده کنید تا از انجام نادرست حرکات و
اختلال تیک
بسیاری از افراد در بعضی موارد حرکات خاصی از عضلات را تجربه می‌کنند. این حرکات، به نام تیک اغلب روی پلک‌ها یا صورت تأثیر می‌گذارد.
آنها می‌توانند در هر جایی از بدن اتفاق بیفتند. در اغلب موارد، تیک‌ها بی ضرر و موقت هستند.
در بعضی موارد، ممکن است به علت اختلال تیک ایجاد شود.
این اختلال به طور کلی می‌تواند با درمان و تغییر سبک زندگی مدیریت شود.
تیک حرکات ساده، ژست‌های ناگهانی، تکراری، سریع، نامنظم و غیر ارادی است که می‌تواند در عض
رئیس ناپولی در گفتگو با اسکای گفت:" اگر یک مهاجم مناسب پیدا کنیم حاضریم برای جذب او از خود گذشتگی نشان بدهیم. در مورد کوالیارلا، کسانی که خواهان بازگشت او هستند دلیل‌شان علاقه و دلبستگی همیشگی بین اهالی ناپل است ولی خب همه می‌دانند او به خاطر چه مسائلی باشگاه را ترک کرد". دی‌لورنتیس در ادامه گفت:" من روز دوشنبه خبرهای خوبی درباره تابستان امسال به شما خواهم داد".
حرکات کششی قبل از ورزش کشتی
دانلود پاورپوینت حرکات کششی و گرم کردن قبل از ورزش کشتی ، در 21 اسلاید. این فایل درباره حرکات کششی و گرم کردن قبل از ورزش کشتی در قالب پاورپوینت می باشد. انجام حرکت به پهلو خمیده، در حالی که بازوهایتان را به سمت بالای سرتان کشیده‌اید، عضلات زیر بغل شما را در جهت مخالف می‌کشد. شما می‌توانید این ...
تناسب اندام در خانه به کمک این حرکات ورزشی
تناسب اندام در خانه امکان پذیر است و برای کاهش وزن، رسیدن به بدن عضلانی نیاز ندارید که حتما به سراغ باشگاه‌های بدنسازی گرانقیمت بروید. در این مقاله شما را با بهترین حرکات ورزشی که می‌توانید در منزل انجام دهید آشنا کنیم؛ با جیمیتو همراه باشید.
ادامه مطلب
بنام خالق عشق یک بررسی نشان می دهد، ازدواجی که رضایت زن و شوهر را در بر نداشته باشد، ممکن است استرس را افزایش دهد و سلامتی زوجین را به خطر بیاندازد. این بررسی نمی گوید که ازدواج خوب حتما شما را سالم می کند و ازدواج بد حتما باعث بیماری شما می شود. اما شکی نیست که شما یک زندگی خوب می خواهید پس بهتر است راههای گفت و گو با همسرتان را یاد بگیرید.
ادامه مطلب
۳۰ دقیقه ورزش در منزل بدون نیاز به باشگاه رفتن 
۳۰ دقیقه تمرین روی مقاوم سازی و افزایش قدرت بدن تمرکز دارد. بدون نیاز به وسیله خاصی یا باشگاه رفتن ورزش
در منزل را تجربه کنید. برای بدست آوردن نتیجه بهتر باید قبل از انجام این حرکات بدن خود را گرم کنید و برای بدست
آوردن بهترین نتیجه کمی حرکات کششی هم انجام دهید.
این حرکات را سه روز در هفته اول انجام دهید. هر حرکت را ۱۵-۲۰ بار انجام دهید و بدون کوچکترین مکثی به حرکت
بعد بروید ( مکث مجاز حدود ۲-۳ ثان
نمی دانم دقیقا در چند سالگی بود که متوجه شدم ، کار ذهنی و یکجا نشینی را تاب نمی آورم و برای مثال بعد از هر دو ساعت کار ذهنی ، حتما باید از جای خود (پشت میز و روی صندلی) برخاسته و کاری انجام دهم که شامل حرکات پا و جنبش سایر اعضای بدن باشد .
بدین سان خلاق تر ، شاداب تر ، با نشاط تر مجددا می توانم برگردم و کار های ذهنی ام را انجام دهم.
درمان صافی کف پا:
روش های مختلفی برای درمان صافی کف پا وجود دارد.
1. استفاده از کفش و کفی طبی برای درمان صافی کف پا:پس از اسکن کف پای بیمار، فایلی به دست می آید که با این فایل کفی درست می شود که کف پای بیمار را به شکل استاندارد با قوس کف پای کافی سوق می دهد. فرایند ساخت این کفی به صورت کاملا خودکار و با استفاده از دستگاه های با تکنولوژی بالا انجام می شود.2. حرکات اصلاحی و ورزشی برای درمان صافی کف پا :حرکات اصلاحی و ورزشی مختلفی وجود دارد که برای درما
درمان تیک در کودکان 
حتما کودکانی را دیده اید که در مواقعی شروع به بر هم زدن چشم ها و یا بالا انداختن شانه های خود می کنند و حتی توصیه های مکرر و مستقیم شما هم بر روی آنها اثری 
ندارد. این حرکات معمولا در پی تشنجات خانوادگی نیز تشدید می شود.

ادامه مطلب
گفتگو می‌تواند یکی از بخش های مطالعه و تفکر باشد و البته چیزی فراتر از آن است
هدف از گفتگو همیشه زدن پوز طرف مقابل و پیروز شدن نیست بلکه رسیدن به یک نتیجه مشترک است که معنی لاتین آن هم همین را میگوید dia و logos یعنی جریان اندیشه.
اولین مهارت های لازم برای گفتگو چیزهایی بیشتر از مهارت های گفتگو است، مهارت های عام ذهنی است:
1. به یاد داشته باشیم تقسیم ها یک عمل ذهنی هستند مثل جدا کردن پنج انگشت از یک دست پس در هر تقسیمی در عین افتراق یک اشتراک هم هست
علائم زبان بدن غیر کلامی‌‌از سر تا انگشتان پا عبارتند از:
تکان دادن سر: این حرکت شبیه به حرکات فرد هیجان زده است.
نگاه خیره: در این حالت حرفی برای گفتن وجود ندارد، جز این که شخص نمی‌‌تواند چشم خود را از فرد علاقه عاشقانه مورد نظر خود برداشته باشد.
لبخندها: افرادی که به یکدیگر علاقه مند هستند بیشتر لبخند می‌‌زنند و حتی ممکن است موقع لبخند زدن دهانشان کمی‌‌باز باشد.
حرکات دست: حرکات جذاب می‌‌تواند علاقه مندی به شخص دیگر را نشان دهد.
یک لمسی
علائم زبان بدن غیر کلامی‌‌از سر تا انگشتان پا عبارتند از:
تکان دادن سر: این حرکت شبیه به حرکات فرد هیجان زده است.
نگاه خیره: در این حالت حرفی برای گفتن وجود ندارد، جز این که شخص نمی‌‌تواند چشم خود را از فرد علاقه عاشقانه مورد نظر خود برداشته باشد.
لبخندها: افرادی که به یکدیگر علاقه مند هستند بیشتر لبخند می‌‌زنند و حتی ممکن است موقع لبخند زدن دهانشان کمی‌‌باز باشد.
حرکات دست: حرکات جذاب می‌‌تواند علاقه مندی به شخص دیگر را نشان دهد.
یک لمسی
* گفتگو با سرکار خانم فاطمه ترکاشوند خبرنگار روزنامه صبح نو، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ | ۱۱ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "صبح نو"
تو پست قبلی (لینک) گفتم که بیاین سعی کنیم به خود افعال نگاه کنیم ، نه به پیشفرضایی که از فاعلش داریم. حالا میخوام یه قید به جمله م اضافه کنم و تکمیل بشه: بیاین با حسن ظن به خود افعال و فاعلشون نگاه کنیم. اجازه بدین به همین جا اکتفا کنم و برم سراغ بحث بعدی.
امشب میخوام یه قدم بریم جلوتر. فرض کنین منِ عروس سعی کردم بدون پیشفرض به افعال مادرشوهرم نگاه کنم. فرض کنین با حسن ظن هم نگاش کردم. بالاخره با تمام این اوصاف یه شرایطی پیش میاد که من ناراحت بشم. ی

این بنده خدا ترامپ هیچ کار و کاسبی ندارد که همه فکر و ذهنش ایران است ؟
فکر کنم هر شب به یاد ایران به خواب می رود و خواب ایران می بیند و از خواب بر می خیزد و روزی چند خط توئیت در مورد ایران می نویسد.
اگه اینجوری ادامه بده حتما اگه تا الان در میان پریزیدنت های آمریکایی رکورد بکار بردن نام ایران را در گینس را به نام خودش نزده باشه بزودی این اتفاق خواهد افتاد!
خوش به حال آمریکایی ها که اینقدر کشورشان بی مشکل هست که پریزیدنتش به جای حل مشکلات اونجا ه
توانبخشی شکستگی توراکولومبار
روز اول تا هفته اول:
حرکات ستون فقرات ممنوع .( خم کردن، درازونشست، چرخش)
حرکات اندام فوقانی و تحتانی در تمام جهات انجام میشود.
تمرینات تتقویتی اندام فوقانی و تحتانی مثل شکم داخل دادن ، سفت کردن باسن ، فشار دادن زانو به تخت و ... انجام میشود.

هفته دوم :
همچنان حرکت و تقویت توراکولومبار محدود است ولی از هفته دوم میتوان با وزنه های سبک اندام فوقانی و تحتانی را تقویت کرد.

هفته چهارم تا هشتم :
در انتهای هفته ی ششتم می
به موارد ذیل دقت فرمایید
1-روزانه ناشتا صبحانه یک لیوان آب ولرم+یک قاشق آبلیمو
2-برای پخت غذا حتما از روغن کنجد و نمک دریا استفاده شود
3-به جای قند از خرما+عسل+توت+کشمش استفاده شود
4-از برنج قهوه ای استفاده شود در نبود آن از برنج ایرانی
5-از نان جو و سبوس دار حتما استفاده شود و از نان سفید خودداری شود در استفاده
6-از خوردن نوشیدنی های گازدار و قندی و شیرینی جات کلا پرهیز نمایید
7- روزانه 6 الی 8 لیوان آب میل شود
8-هر شب قبل از خواب یک لیوان شیر کم چرب می
برنامه تمرینی بدنسازی بانوان ۱۰ هفته ای
 برنامه تمرینی بدنسازی بانوان دارای موارد خاصی است که باید مقداری با برنامه تمرینی آقایان متفاوت باشد. این برنامه تمرینی بانوان ۱۰ هفته ای می باشد.
برنامه تمرینی بدنسازی بانوان شامل یک سری حرکات بدنسازی است که می توانید با انجام آن ها علاوه بر کاهش وزن، عضله سازی را نیز انجام دهید تا بدنی بدون نقص داشته باشید.
در باشگاه بدنسازی بانوان معمولا از وزنه های سبک تر استفاده می کنند، از این رو حرکات را سریع
قصد دارم یک گروه تلگرامی علمی برای گفتگو و ایجاد تیم در زمینه های مختلف اعم از استارتاپ ایجاد کنم، امیدوارم شما نیز علاقه مند باشید به این گفتگو های علمی و هر زمینه معقول دیگر... مطمئن باشید چشم انداز گروه، چشم اندازی کاملا متفاوت و مفید خواهد بود... بنده از تمام خانم ها و آقایان و کودک و نوجوان و جوان و پیر دعوت به عمل می آورم
انتخاب کفپوش تاتامی رابطه تنگاتنگی با نوع کاربرد شما دارد. ورزش ایروبیک دارای نکاتی است که باید رعایت شود. شما با انتخاب درست می توانید از مزایای کفپوش باشگاه ایروبیک بهره مند شوید.
اما مهمترین موضوع این است که کفپوش بتواند هماهنگی بهتری به حرکات شما ببخشد و تعادل شما را هنگام انجام ایروبیک برقرار کند.
در اینجا ما قصد داریم مزایای مهم این کفپوش ها را ذکر نماییم تا شما نیز از این انتخاب درست بهره مند شوید.
کفپوش باشگاه ایروبیک استاندارد
یک
امروز در دفتر، دو بیمار باردار را دیدم که به شدت نگران حرکات نوزاد بودند. بیمار الف نگران این بود که نوزاد تقریبا به همان اندازه عادی حرکت نمی‌کند، در حالی که بیمار ب از ورزش آینده او می‌ترسید.
آنچه که "عادی" برای حرکت کودک در دوران بارداری در نظر گرفته می‌شود، بسیار متفاوت است. این ممکن است به درک این مساله کمک کند که کدام حرکات غیرطبیعی هستند و زمانی که شما باید به تامین‌کننده خود زنگ بزنید
تسریع
به عنوان یک نویسنده، من بیش از حد برای اغلب
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران، روسیه و ترکیه به عنوان کشور‌های ضامن روند آستانه با ایجاد مناطق کاهش تنش، تشکیل کمیته قانون اساسی و پیگیری روند گفتگو‌ها و آشتی ملی، تلاش دارند تا گفتگو‌های سوری –سوری، تقویت شده و مردم سوریه درباره آینده خود تصمیم بگیرند.
---http://net3nter.blog.ir
مشاهده مطلب در کانال
آسیب های ورزشی در اثر ضربه های شدید یا کشش های متمادی و بیش از حد در حین انجام حرکات ورزشی به وجود می آیند. صدمات ورزشی می توانند استخوانها یا بافت نرم (رباط، ماهیچه و تاندون) و یا هر دو را دچار مشکل نمایند. بر خلاف تصور افراد، کودکان با عکس العمل های ناپخته، عدم توانایی در تشخیص و پرهیز از خطر و توانایی کم در ایجاد هماهنگی در حرکات، بسیار بیشتر از بزرگسالان در معرض آسیب های ورزشی هستند.
ادامه مطلب
یوگا در خانه ؛ بسیاری از خانم‌ها به علت مشغله کاری و نداشتن زمان کافی برای انجام ورزش به خصوص یوگا قید این ورزش کردن را می‌زنند در این مقاله قصد داریم به نحوه حرکات یوگا در خانه اشاره کنیم با جیمیتو همراه باشید.

ادامه مطلب
به نام خدا
مصوبات کلی انجمن در طی نیم سال اول:
1-برتامه ریزی برای برگزاری المپیاد ورزشی با همکاری اعضای انجمن ودیبر تربیت بدنی
2-انتخاب دانش آموزان جهت انجام دادن حرکات نمادین در المپیاد ورزشی
3-انجام حرکات ورزشی در صبحگاه
4- آماده کردن نشریه با موضوع ورزش
5-خواندن مقاله هایی با موضوع ورزش و سلامت برای دانش آموزان
تایید در روز ممنوع" رئیس هیئت نظارت حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و کلاردشت در گفتگو با رویداد گفت: صلاحیت یکی از کاندیداهای ردصلاحیت شده در حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و کلاردشت تایید شدحاج
سبحان رحیمی رئیس هیات نظارت بر انتخابات حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و
کلاردشت در گفتگو اختصاصی با رویداد از تایید صلاحیت دکتر احد جاودانی
نامزد انتخاباتی مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه نوشهر چالوس و کلاردشت خبر
داد.
حرکات کراس فیت
حرکات کراس فیت شامل تمرینات ترکیبی،
پرسی، دویدن، پارو زدن و اسکوات است. این حرکات را با صدها یا حتی هزاران
تمرین مختلف می‌توان انجام داد. جلسات تمرینی کراس فیت بین ۳ تا ۵ جلسه در
هفته بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه زمان می‌برد.
مدت زمان تمرین کوتاه اما شدت و حجم ان بالاست. چند نوع از حرکات تمرنی کراس فیت عبارتند از:
حرکت پاورکلین: بلند کردن هالتر با قدرت و سرعت
حرکت برپی: ترکیبی از شنا، اسکوات و پرش است.
اسنچ: بلند کردن هالتر از روی زمین و ب
سلام* 

امروز دلم میخواد چشمام رو ببندم و فقط به مشکلاتم فکر کنم * 
چرا نه ؟ 
باید باهاشون روبه رو بشم * 
باید بفهمم مشکل از کجاست * 
باید جرئت کنم بهشون با دید باز نگاه کنم * 
آدم ها به این موضوع فکر نمیکنن که چیزی که اسمش رو گذاشتن مشکل ، میتونه فقط یه مسئله باشه * 
و اتفاقا مسئله ها قابل حل هستن * 
اگر از قضیه ی فیثاغورت نشه به زاویه ها و ضلع ها رسید، حتما حتما از قضیه ی تالس می شه...  
پس چرا آدما گاهی از حل مسئله فرار میکنن ؟ 
راستی شما چی ؟ 
م
حرکات مناسب برای لاغری شکم با یوگا
چربی شکم یکی از سرسخت‌ترین چربی‌های موجود در بدن است. خلاصی از آن علاوه‌بر سلامتی باعث بهبود سطح اعتماد‌به‌نفس می‌شود. چربی شکم نه‌تنها باعث کاهش جذابیت شما می‌شود، بلکه بدن را در معرض ابتلا به فشار خون، بیماری دیابت و کبد چرب قرار می‌دهد.
البته می‌توانید از طریق رژیم غذایی و برنامه‌ی ورزشی مناسب از شر این چربی سرسخت خلاص شوید. همچنین می‌توانید تعدادی حرکات یوگا انجام بدهید که به‌صورت اختصاصی روی
معاد ( آخرت ) کے بارے میں تحلیلی، فلسفی اور معرفتی مباحث ( 2 ) 
 معاد کا سطحی تصور اور معاد کا عمیق اور قرآنی تصور کیا ہے    معاد کے بارے میں قرآنی آیات اور نصوص کا اجمالی جائزہ   معاد قوس صعود ہے یعنی کیا اور خلقت قوس نزول ہے یعنی کیا    معاد متکلم کے نزدیک روح کا بدن کی جانب پلٹنا جبکہ عمیق قرآنی نقطہ نگاہ سے حقیقت انسان کا خدا کی جانب پلٹنا    معاد خود انسان کا اپنا مسالہ ہے ۔۔۔معاد کے بارے میں گفتگو دراصل شناخت انسان کے بارے میں گفتگو کرنا ہے
سلام ،یک سایت ساختم برای گفتگو و چت ،که راحت به صورت آنلاین میتونین اونجا صحبت کنین
اگه مایل بودین به آدرس پایین بیایین و ثبت نام کنین 
khabkhosh1905.rozblog.comلینکجهت ثبت نام 
بعد از ثبت نام ،برای نظر دادن و فعالیت باید به قسمت انجمن سایت رجوع کنید(که در بالای همون صفحه نوشته انجمن ) و به این آدرس بیایین
Khabkhosh.rozblog.com/forum لینک جهت فعالیت و نظر دادن 
ادامه مطلب
بحدی تنبلی و رخوت تو وجودم نهادینه شده که بعد از ۲ دقیقه رقصیدن همه عضلاتم شل میشن:/
اگه بخوام به عقب حرکت کنم یهو میخوام بیفتم!
بخوام بچرخم سرم گیج میره!
کلا یه آدم ضعیف و تنبل و بدرد نخوری شدم
ده دقیقه هم که میام ورزش هوازی میکنم بعدش همینجوری ولو میشم دیگه ادامه حرکات رو نمیتونم برم
یک ساله درست نرقصیدم و همه چیز یادم رفته
حالا به حرکات خودم نگاه میکنم و میگم این چه وضعشه!!
با روزی یه ربع رقص یه ربع ورزش و ۴۰ تا دراز نشست یا حرکت کششی شروع کنم ش
نقد مستند دیده‌ بان و بانو به کارگردانی محمد صفا؛
مستند دیده‌ بان و بانو به کارگردانی محمد صفا روایت وقایع یک روزه از زندگی یکی از جانبازان دفاع مقدس به نام مسکوچی است. محوریت فیلم با همسر این جانباز است که تامین معیشت خانواده را به عهده گرفته است.
یک مستند ساده و سرراست، تحت نظارت کیفی تورج کلانتری که یکی از چهره‌های مهم مستندسازی ایران به شمار می‌رود، با بازسازی یک موقعیت پراحساس و دراماتیک کارش را آغاز می‌کند. در یک لوکیشن به شدت ساده
دیروز غروب نیم ساعتی رو با زن عمو گذروندم. اصلا یه حال خاصی داشت. خیلی عوض شده بود. اون آدم شاد و سرخوش طور ساده، شده بود یه زن جا افتاده و روحانی
بهم گفت بیا با هم نماز بخونیم. نماز خوندیم. اون حسو هیچ وقت نداشتم. یه حسی بود شبیه آخرین گفتگوی یه آدم از زمین با خدا. (البته که منم فکر می کنم که این گفتگو هزار تا شیوه می تونه داشته باشه و هیچ آدمی بی خدا نیست) 
خیلی آرامش داشت. از اینکه عموم اینقدر مراقبشه خوشحال بود. می گفت انگار برگشتم به سی سال قبل و
پسرک دنبال تسبیح پدربزرگش می‌گشت تا بازی کند. می‌خواستند جای پنهان کردن تسبیح را نفهمد. مادر همسرم تسبیح را از زیر مبل کنار تلویزیون برداشت، تا نگاه پسرک به دستان مادربزرگش افتاد، برای منحرف کردن توجه‌اش، مادر همسرم مدام و تند تند با صداهای من‌درآوردی، دستانش را توی هوا تکان می‌داد و می‌خندید، پسرک فراموش کرد نگاهش را ادامه دهد و احیاناً جای تسبیح را به ذهن بسپارد، توجه‌ش به حرکات اغراق‌آمیز مادربزرگش جلب شد و می‌خندید و سعی می‌کرد
معنی کلمه ترول ( troll )

ترول ( troll ) چیست ؟
ترول ( troll ) کیست ؟

ترول (به انگلیسی: Troll) معنی رایج آن اوباش اینترنتی می باشد و در فرهنگ اینترنتی به افرادی گفته می‌شود که با رفتار مخرب در فضای اینترنت به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین‌آمیز هستند.
ترول ( troll ) یا همان اوباش اینترنتی فردی است که در اتاق‌های گفتگو، تالارها، وب نوشتها یا تارنماهای کاربر-محور پیام‌هایی ارسال می‌کند که حاوی مطالب ناراحت‌کننده یا جنجال‌بران
موضوع: ساز و کار مالی اروپا برای حفظ برجام
دریافت فاصل صوتی برنامه - 13 مگابایت
متن خلاصه گفتگو در وب سایت رادیو گفتگو
برنامه «بدون خط خوردگی» با موضوع انتقاد روسیه از ضعف اروپا در همکاری تجاری با ایران و با حضور سید مجتبی جلال زاده کارشناس مسائل بین الملل به روی آنتن رفت.
سید مجتبی جلال زاده با بیان اینکه موضع گیری که فدراسیون روسیه در قضیه احیای برجام توسط اروپایی ها در یک سازوکار مالی دارد، از دو منظر قابل بررسی است، عنوان کرد: روسیه به عنو
شناخت شخصیت از روی حرکات دست ها

دست دادن محکم: فردی که دستش را دراز کرده و سپس دستانش را به طریقی می چرخاند که دستش بالا و کف دستش پایین قرار می گیرد، سعی در توفق و برتری جویی دارد. این نوع دست دادن اغلب اوقات در موقعیت های سیاسی و دیپلماتیک کاربرد دارد.
ادامه مطلب
 { گاهی تصور می‌کنم ما واقعا شخصیت‌های داستان یک نویسنده‌ی بی‌نهایت خلاق و کاربلدیم که این روز‌ها در اوج غم و انزوا و پریشانی‌اش قلم به دست گرفته و دارد کاملا بدیع و خلاقانه، برای مخاطبینش، هنرنمایی می‌کند.
بیا دلمان را به همین خوش کنیم که فیلم‌های ترسناک را به هرکس نمی‌سپارند، حتما بازیگرهای قابلی بوده‌ایم و حتما از پسش بر خواهیم آمد، حتما... }
- نرگس صرافیان طوفان 
گفتار درمانی به چه کاری می آید
گفتار درمانی باعث می شود کودک بتواند کلمات را درست ادا کرده و بهتر از زبان استفاده کند.
گفتار درمانگر می تواند اختلالات گفتار و زبان و همچنین مشکلات بلع و ناتوانی در بیان واج‌ها و اصوات را درمان کند.
برطرف شدن این مشکلات باعث افزایش اعتماد به نفس کودک شده و نیز باعث کاهش اضطراب و نگرانی پدر و مادر خواهد شد. همچنین کودک دیگر می تواند به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کند.
تمرین حرکتی، دهانی و گفتاری
اگر عضلات دهان
امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر، زیربنای همه‌ی حرکات اجتماعی اسلام است: «بِها تُقامُ الفرائِض»، امربه‌معروف یعنی همه‌ی مؤمنان در هر نقطه‌ای از عالم که هستند، موظفند جامعه را به سمت معروف، به سمت همه‌ی کارهای نیکو حرکت دهند؛ و نهی‌ازمنکر یعنی همه را از بدی‌ها، از پلشتی‌ها دور بدارند.
فصل دوم: معارف، مقاصد و توقعات انقلاب اسلامی ایران
https://www.openstreetmap.org/user/گرو تالر داینامیک نظراتhttps://www.openstreetmap.org/user/دانلود فایل گرو تالر داینامیکhttps://www.openstreetmap.org/user/دانلود متد گرو تالر داینامیکhttps://www.openstreetmap.org/user/دانلود برنامه گرو تالر داینامیکhttps://www.openstreetmap.org/user/دانلود پکیج گرو تالر داینامیکhttps://www.openstreetmap.org/user/دانلود کتاب گرو تالر داینامیکhttps://www.openstreetmap.org/user/دانلود گرو تالر داینامیک فارسیhttps://www.openstreetmap.org/user/دانلود کتاب فارسی گرو تالر داینامیکhttps://www.openstreetmap.org/user/حرکات گرو تالر داینامیکhttps:
این که هم دوست دارم برم و هم نرم خودش یه نوعی تناقشه .. از نوع ابر تناقض ! دکتر قد رو میگم 
میخوام برم ببینم چی میشه .. یا خاتمه میده به این همه فکرو خیال و میگه صفحه رشد فینیش ! یا میگه جاهست ! میدونم اگر نرم بعدا حتما حتما حتما حسرتشو میخورم ..
از طرفی رفتن و اینکارا دل خوش میخواد .. دل خوش .. که فعلا ندارم .. پول میخواد  .. و .. :(
Mobogram اپلیکیشن موبوگرام نام یکی دیگر از جدید ترین برنامه های غیر رسمی تلگرام موجود در فضای مجازیست . با رواج یافتن تلگرام تعداد زیادی برنامه های ثانویه در عنوان تلگرام های غیر رسمی وارد مارکت های اندرویدی شده است که میتوان گفت این برنامه جزو برترین تلگرام های غیر رسمیست . این برنامه دارای امکانات و قابلیت های فوق العاده بالاییست که باعث شده در مارکت ها چند صد هزار نصب را به خود اختصاص دهد . به عنوان مثال بخش مدیریت دانلود در این نرم افزار است
پیلاتس به مجموعه‌ای از تمرینات ورزشی تخصصی اطلاق می‌شود که بر بدن و ذهن فرد تاثیر گذاشته و ضمن بالا بردن قدرت واستقامت تمام اعضای بدن، عمقی ترین عضلات بدن را مورد هدف قرار می‌دهد.
افراد ابتدا ازطریق کنترولوژی به شیوه هدفمند، کنترل کامل جسم خود را در دست می‌گیرند و سپس از راه تکرار کامل حرکات آن به شیوه تدریجی ولی پیشرفت کننده به یک نوع هماهنگی طبیعی دست پیدا می‌کنند.
کنترولوژی باعث پرورش هماهنگ اجزای بدن می‌شود، حالت ها و حرکات نادرست ب
نکته هایی در مورد دارو دادن به گربه

موقع دادن شربت و قرص به صورت زورکی برای کنترل آسیب توسط گربه هایی که خشن هستن و گاز و چنگ میگیرن، قبل از شروع عملیات گربه رو داخل پتو یا حوله بپیچید و حتما دو نفری این عملیات رو انجام بدین.
اگر دفعه اوله که اون دارو رو به گربه میدین، پس از دادن دارو رفتارها و حرکات گربه رو تحت  نظر بگیرین
در صورتی که بی حالی در گربه تون مشاهده کردین سریعا  با دامپزشکش تماس بگیرین یا به نزدیک ترین کلینیک دامپزشکی مراجعه کنین
اولش گفتم این انتقام کم بود اما وقتی دیدم آمریکا همین حرفِ منو داره میزنه فهمیدم این موضع گیری از بیخ و بن اشتباست . و به قول دوستان عملیات وقتی به امضای فرمانده ی کل قوا رسیده حتما حتما حتما بهترین گزینه بوده .و البته انتقام نظامی پایان کار نیست . انتقام حقیقی خروج کامل نیرو های امریکایی از منطقه است ...
ورزشهای بازتوانی برای پیشگیری
از لنف ادم:

ورزش باعث بهبود قدرت عضلانی،
عملکرد قلبی-عروقی، وضعیت روانی و ظرفیت عملکردی فرد میشود. لذا در طی 8 هفته اول بعد
از جراحی، انجام حرکات ورزشی ملایم جهت افزایش دامنه حرکات شانه، بازو و گردن و نیز
تقویت عضلات دستها و ستون فقرات، زیر نظر فیزیوتراپیست آشنا با بیماریهای پستان توصیه
میگردد. بعد از زمان فوق انجام ورزشهای آئروبیک (هوازی) جهت بازگشت به فعالیتهای روزمره
بسیار مفید خواهد بود.یک برنامه ورزشی بر
به نظر شما ممکنه یک روزی با بیت کوین بتونیم از سوپر مارکت ها و دیجی کالا هم خرید کنیم؟
پیش بینی من اینه که حتما میشه. حتما! روند تکامل معاملات بشر رو که نگاه می کنیم اصلا این دوره از زمان واقعا یک تحول اساسی رو میطلبه. بدون هیچ سند و مدرک و هیچ بنیان علمی و صرفا بر اساس حسم پیش بینی می کنم که بین ده تا بیست سال سال آینده حتما این اتفاق بیفته. حتما آدما بتونن با موبایلهاشون تراکنش های مالی بیت کوینی روزمره انجام بدن و ترامپ و سربازان گمنامش هم دیگ
روش تمرینی است که ترکیبی از دو تمرین می باشد و هر تمرین درست بعد از تمرین دیگر اجرا می شود. مزیت این تمرین ذخیره زمان و تمرین با شدت بالاست. بدنسازان ورزیده و پیشرفته اغلب فشار تمرینی خود را به کمک این سیستم افزایش می دهند.در سیستم تمرینی سوپرست دو حرکت متفاوت برای دو و یا چند گروه عضلانی بدون استراحت مابین اجرا می شود.
سه مفهوم تمرینی برای سوپرست وجود دارد :
تمرین عضلات آنتاگونیست : استفاده از عضلات  مخالف.
برای مثال : جلو بازو و پشت بازو (تمری
 شکستن قولنج عادتی خطرناک و بسیار شایع
بعضی عادت دارند با فشار به انگشتان دست، حرکات سریع گردن یا فشار پا بر روی ستون فقرات کمری، این صداها را ایجاد کنند. در یک تقسیم بندی ساده می توان این صداها را 
به دو دسته تقسیم کرد. یک دسته صداهای حاصل از حرکات مفصلی و دسته دیگر صدای حاصل از قولنج کردن مفاصل است که طی یک فشار شدید در انتهای دامنه حرکتی ایجاد
 می شود.

ادامه مطلب

در بازدید میدانی از روستای بوم گردی حلیمه جان از توابع دهستان بلوکات شهرستان رودبار و گفتگو با برخی از ساکنین این روستا به عنوان روستایی که با سر و صدای بسیار و حضور گسترده مسئولین به شبکه روستاهای بوم گردی کشور پیوست، شاهد عدم رضایت و شکایت اهالی آن از فقدان حداقل امکانات برای استفاده گردشگران و در موارد بسیاری استفاده از امکانات شخصی روستاییان برای رفع حاجات آنان و دست و پنجه نرم کردن این مردم با کلیه مواردی بودیم که پیشتر نیز ذکر شد.
سلام
چند وقتی بین من و خانواده همسرم اختلاف عمیقی وجود داشت. سوتفاهم ها باعث شده بود که هر دو طرف نسبت به هم دچار کینه و کدورت شوند.
من از این اتفاق بسیار ناراحت بودم و این کینه خود من رو داشت از پا در میاورد
پس از شرکت در یک دوره آموزشی یاد گرفتم که احساسم رو نسبت به آنها تصحیح کنم و این کینه را از دل خودم پاک کنم تا آرامش داشته باشم.
چند روز بعد به طور سرزده خانواده شوهرم به دیدنم آمدند.
آمدنشان برایم بسیار تعجب انگیز بود
از اون جالبتر اینکه این
به نظر می‌رسد ساعاتی در شبانه‌روز و یا نهایتاً چند روز یکبار ما باید زمانی داشته باشیم تا با همسرمان صحبت کنیم و حرف‌هایش را بشنویم و همچنین حرف‌هایمان را بگوییم.یک فضای صمیمی گفتگو بین زن و شوهر برای اظهار محبّت و یا بیان گلایه و یا رفع شبهات که به شدّت بر روی شناخت ما از یکدیگر تأثیر گذار است و طبیعتاً این اتفاق به ما در بهبود نحوه گفتار و رفتارمان نیز کمک خواهد کرد.

باسمه تعالیگفتگووصف استادجمکران خانه ی زیبای همه منتظرانمیثمی کرد دعا بهر خود و هم دگرانیاد استاد نمودست و کند شکر خداچون رجالی بود استاد همه استاداناو نه تنها به ریاضی است که ماهر باشدمرد تقواست و اخلاق، بود از خوبانهر چه را داشت رجالی، بنماید عرضهآسمانی است سخی و بود او پر بارانگر چه بسیار توان صرف کند در تعلیممهربان است به حال همه ی همکارانافتخاریست که شاگردی او را بکنیمچون پناهی است برای همه ی ره پویانشعرهایش چو مقالات پر است از م
سلام دوستان عزیزم
سوالم راجع به عشوه زنانه است.
گفته میشه که اقایون از عشوه در صدا و رفتار و حرکات خانومشون بسیار استقبال میکنن و دوست دارن .حالا سوالم اینه که اگه خانومی رفتارش کلا و ذاتا اینطوری باشه و نوع حرف زدنش و حرکات چشم و ابروش با همه حتی خانومها اینطور باشه ; شما اقایون چه تصوری راجع بهش دارید تو اجتماع ؟ایا یه همچین خانومی رو جلف و سبک میدونید و متنفر میشید ازش ؟ .فقط میخوام تصورات تون راجع به یه خانومی با این ویژگی بدونم با توجه به ا
مجموعه بازی های ورزشی کودکان
والدین گرامی :  بازی و ورزش بخشی از رشد طبیعی ذهن کودکان است. کودکانی که در بازی و ورزش ، پرورش کافی یافته باشند قادر خواهند بود که در جهان پر هیاهوی امروزی ، از نیروی تفکر بیشتری برخوردار شوند.  در مجموعه بازیهای ورزشی به موارد مهمی مثل یادگیری کودکان در انجام حرکات ورزشی - بالا بردن استقامت بدنی - نحوه انجام برخی از حرکات صحیح ورزشی و از بین بردن ضعف های جسمانی توجه شده است.   اگر ...
دریافت فایل
مجموعه بازی های ورزشی کودکان
والدین گرامی :  بازی و ورزش بخشی از رشد طبیعی ذهن کودکان است. کودکانی که در بازی و ورزش ، پرورش کافی یافته باشند قادر خواهند بود که در جهان پر هیاهوی امروزی ، از نیروی تفکر بیشتری برخوردار شوند.  در مجموعه بازیهای ورزشی به موارد مهمی مثل یادگیری کودکان در انجام حرکات ورزشی - بالا بردن استقامت بدنی - نحوه انجام برخی از حرکات صحیح ورزشی و از بین بردن ضعف های جسمانی توجه شده است.   اگر ...
دریافت فایل
تکرر ادرار در ابتدا و انتها بارداری امری طبیعی است
برای مبتلا نشدن به عفونت زنانه
اگر ترشح روی لباس دیدید حتما لباس را تعویض کنید 
حتما از لباس زیر نخی استفاده بفرمایید 
تاخیر در رفتن به دسشویی و حبس ادرار خود باعث عفونت است 
زدودن موهای زائد توصیه میشود
قبل رابطه حتما زوجین حمام کنند 
چرا که عفونت یکی از زمینهای سقط جنین است
۱-یوگای آرام یا ساتیا ناندا
روی حرکات کششی آهسته، انعطاف پذیری و تنفس عمیق تمرکز دارد.برای مبتدی ها و افرادی که میخواهند از استرسشان بکاهند، بهترین روش است.برای کسانی که به دنبال تمرینات شدتی هستند مناسب نیست. 
۲- هاتا
حرکات با ملایمت معقولی همراهند وکششی هستند.برای مبتدی ها، میانسالان و کسانی که میخواهند از استرسشان بکاهند بهترین روش است.برای کسانی که به دنبال تمرینات هوازی و سوزاندن کالری هستند مناسب نیست.
۳- آینگار
روی توازن درست بدن و
مارها موجودات عجیبی هستند و زنبورها.
امروز به این دلیل تصمیم گرفتم این وبلاگ را بسازم که یک مار دیدم. و خیلی ترسیدم. از مار نه. راستش مار را که دیدم به آن خیره شدم و التماس کردم که راز خود را بیان کند. اما او فقط فرار کرد.
چه رازی؟
من کنار  باغ انجیل پارک کردم تا اگر انجیلی مانده است بچینم. صبح جمعه بود. ناگهان اندکی از خودم بدم آمد. خودم را شبیه ماری تصور کردم که بین درختها می لولد تا پرنده ای را برای بلعیدن پیدا کند. در این فکر که بودم اندکی هم از
باعث از بعث به معنی فرستادن ، تهییج کردن، بیدار کردن، برانگیختن، تحریک کردن، تشویق کردن، به هیجان امدن، بی اراده بیدار شدن و وادار به انجام یک کار، علت ، سبب، 
اینکه خالق هستی باعث هر انچیزی که در هستی در حرکت است شکی نیست.
هر اتفاقی که خارج از سیر معمول زند‌ی هر ذره هست باعث و علت اصلی آن کسی نیست جز خالق.
شاید درختی که به یکباره خشک میشود و یا دانه ای که از دل یک سنگ جو$نه میزند
شاید تغییرات غیر قابل پیش بینی جوی و یا اتفاقات خارق العاده ای که
باعث از بعث به معنی فرستادن ، تهییج کردن، بیدار کردن، برانگیختن، تحریک کردن، تشویق کردن، به هیجان امدن، بی اراده بیدار شدن و وادار به انجام یک کار، علت ، سبب، 
اینکه خالق هستی باعث هر انچیزی که در هستی در حرکت است شکی نیست.
هر اتفاقی که خارج از سیر معمول زند‌ی هر ذره هست باعث و علت اصلی آن کسی نیست جز خالق.
شاید درختی که به یکباره خشک میشود و یا دانه ای که از دل یک سنگ جو$نه میزند
شاید تغییرات غیر قابل پیش بینی جوی و یا اتفاقات خارق العاده ای که
مقدمه:
به طور کلی حرکات اسکیت نمایشی را در پنج بخش تقسیم بندی می کنیم:
اصول مقدماتی (استروکینگ و لبه ها)
پرش ها[1]
چرخش ها[2] و گردش ها و تبدیل ها
اسپایرال ها[3]
رقص پا[4]
اِسپایرِل‌ها (spirals)

اِسپایرِل‌ها (معمولاً از واژگانی مثل پرچم، فرشته و پروانه برای عنوان این حرکت در پیستهای اسکیت استفاده می‌شود) از انواع سُرخوردن[5]‌ بر روی یک پا می‌باشند و به اَشکال مختلف و در فرم‌های متنوع اجرا می‌شوند. این دسته از حرکات به انعطاف، تعادل و کنترل بالا نیاز
آموزش دریافت بک لینک رایگان از انجمن ها + لیست انجمن ها
فیلم آموزش دریافت بک لینک از انجمن های گفتگو
بک لینک رایگان از زمان استارت پروژه مبحث شیرین وب مسترها بوده و ما قصد داریم تمامی روش هایی که میشه بک لینک برای سایت دریافت کرد رو بررسی کنیم
یکی از موارد مورد توجه وب مسترها برای بک لینک رایگان انجمن های گفتگو بوده که دلیل مشخصی داره , انجمن های گفتگو به ما اجازه میدن که مطالب خودمون رو ارسال کنیم البته بعضی از انجمن ها سخت گیرانه عمل میکنند
مارها موجودات عجیبی هستند و زنبورها.
امروز به این دلیل تصمیم گرفتم این وبلاگ را بسازم که یک مار دیدم. و خیلی ترسیدم. از مار نه. راستش مار را که دیدم به آن خیره شدم و التماس کردم که راز خود را بیان کند. اما او فقط فرار کرد.
چه رازی؟
من کنار  باغ انجیل پارک کردم تا اگر انجیلی مانده است بچینم. صبح جمعه بود. ناگهان اندکی از خودم بدم آمد. خودم را شبیه ماری تصور کردم که بین درختها می لولد تا پرنده ای را برای بلعیدن پیدا کند. در این فکر که بودم اندکی هم از
حتما این متن رو که بازنشر مجموعه مطالبی از دکتر بهنام محمودزادگان در لینکدین ایشان هست رو بخونید: اینجا
اگر حوصله خوندن متن بالا رو نداشتید و خواستید آگاهی بزرگی رو از دست بدید (!) حتما و حتما کلیپ جان پرکینز نویسنده آمریکایی کتاب اعترافات یک مزدور اقتصادی رو ببینید: اینجا

تکواندو (خط زبان کره‌ای: خط هانگول: 태권도 خط هانجا :跆拳道) یک هنر رزمی کره‌ای و یکی از رشته‌های ورزش‌ی المپیک است. تکواندو ورزش ملی کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش‌های رزمی در سراسر دنیا است و به سلطان ضربات پا مشهور است به صورتی که تعدد و تنوع ضربات پا در تکواندو بسیار زیاد می باشد و در مقایسه با ورزش های رزمی دیگر از این لحاظ دارای برتری خاصی می باشد.

تکواندو یک رشته رزمی مدرن محسوب می‌شود که پس از جنگ جهانی دوم با ک

این بنده خدا ترامپ هیچ کار و کاسبی ندارد که همه فکر و ذهنش ایران است ؟
فکر کنم هر شب به یاد ایران به خواب می رود و خواب ایران می بیند و از خواب بر می خیزد و روزی چند خط توییت در مورد ایران می نویسد.
اگه اینجوری ادامه بده حتما اگه تا الان در میان پریزیدنت های آمریکایی رکورد بکار بردن نام ایران را در گینس را به نام خودش نزده باشه بزودی این اتفاق خواهد افتاد!
خوش به حال آمریکایی ها که اینقدر کشورشان بی مشکل هست که پریزیدنتش به جای حل مشکلات اونجا ه
بسم رب الرفیقامیرحسین خیلی سال پیش می گفت که هروقت میاد پیشتون، شما رو مادر صدا میکنه! یادمه چقدر اون موقع به این صمیمیت قبطه خوردم. خوش به حال امیرحسین. خوش به حال همه پسرهای شما...پ.نحتما اگر امشب بودی کلی خوشحال بودیم. حتما میلاد عمه جانمان بهانه ای میشد برای بیشتر دوست داشتنت. حتما..بگذریم.
خواهر عزیزتر از جان! فقط ای کاش بودی...
معرفی درسا و سه کنج
شرکت چرم درسا مدتی است که محصولات خانه و دکوراسیون با نام تجاری خانه درسا تولید می کند. دفتر مرکزی آنها در خیابان شریعتی است.اگر می خواهید با محصولات خانه درسا طراحی کنید، می توانید به محصولات خانه درسا در سایت سه کنج مراجعه کنید. سه کنج را که می شناسید. همان اولین اپلیکیشن طراحی داخلی و دکوراسیون ایرانی. حالا در سه کنج می توانید با محصولات خانه درسا طراحی کنید و محصولات درسا را در کنار هم و در کنار محصولات دیگر شرکت ها ببی
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه عصر چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ در حاشیه اجلاس مجلس خبرگان رهبری، در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانیKHAMENEI.IR به بیان تحلیل خود از محتوا و ابعاد مختلف بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» پرداخت.وی در این گفتگو با اشاره به حفظ و استمرارِ آرمان‌های انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته و دستیابی نظام اسلامی به دستاوردهای مختلف در عرصه‌های گوناگون، به نقش رهبریِ انقلاب در این زمینه اشاره کرد و گفت: امام
این مدل ماساژ حرکات خاص خود را دارد که باید اعمال شود. حرکات اصلی ماساژ سوئدی عبارتند از:
افلوراژ: مالش های طولانی و با کف دو دستفشار: شل شدن عضلات و افزایش گردش خونضربه: با کف دست و انگشتان تحریک عضلات ورفع تنشلرزش: بااستفاده ازدست یا یکدستگاه برای ایجاد حرکت سریع که باعث شل و آرام شدن عضلات میشود.اصطکاک: با فشار، سریع، به صورت حرکت دایره ای معمولا به آزادی گره های عضلانی انجام می شود.شرایط فیزیکی مکان برای اعمال ماساژ :ایجاد محیطی گرم، آرام
بابام رفته مثلا به بهانه ی آشتی کیک گرفته و حتی یه کلمه حرف هم نزده. برداشته گذاشته رو میز و به هلیا گفته برو به مامان و هیوا بگو اگه دوست دارن بیان!!!!!!!!!!!!! خودشم با قیافه ی اخم کرده کیک رو بریده بود و داشت میخورد!
خیلی بهم برخورد! خیلی خیلی خیلی!
شاید بگید دیوانم ! شاید بگید چقدر خودخواهم! اما من میدونم که بابام این قیافه ها رو فقط واسه ما میگیره! اگر کس دیگری غیر ما اگه قد یه سوزن ازش دلگیر بود تمام توانش رو به کار میبرد که از دلش دربیاره! اما به م
این فیلم ها رو میتونید خانوادگی ببینید؛ حتما یک بار هم که شده امتحان کنید
فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 1
انیمیشن فهرست مقدس(بهترینه پیشنهاد خودم اینه که حتما ببینید)
فیلم سینمایی تنگه ابوقریب
فیلم سینمایی بادیگارد
فیلم_انیمیشن مبارک(آخرش رو دوست نداشتم)
فیلم سینمایی پارادایس

شما هم پیشنهاد بدید فیلم هاتون رو ممنون میشم؛این لیست به روز میشه ان شاء الله
Mobogram اپلیکیشن موبوگرام نام یکی دیگر از جدید ترین برنامه های غیر رسمی تلگرام موجود در فضای مجازیست . با رواج یافتن تلگرام تعداد زیادی برنامه های ثانویه در عنوان تلگرام های غیر رسمی وارد مارکت های اندرویدی شده است که میتوان گفت این برنامه جزو برترین تلگرام های غیر رسمیست . این برنامه دارای امکانات و قابلیت های فوق العاده بالاییست که باعث شده در مارکت ها چند صد هزار نصب را به خود اختصاص دهد . به عنوان مثال بخش مدیریت دانلود در این نرم افزار است
صرع
صرع نوعی بیماری است که باعث تشنج های پی در پی و غیر قابل کنترل و
تشخیص می شود. این بیماری از رایج ترین بیماری های عصبی دنیا است که در هر
سنی ممکن است به دنبال اختلالاتی که در عصب ایجاد می شود رخ دهد. بسیاری از
افرادی که مبتلا به این بیماری هستند با وجود مصرف دارو ممکن است همچنان
دچار حملات تشنجی شوند که غیر قابل کنترل است.
زمانی که حمله صرع رخ می دهد ، علائم غیر طبیعی از بیمار مانند از دست
رفتن هوشیاری رخ می دهد و فرد بعد از پایان تشنج حتی ب
چانه اش می لرزید از بغض. کتف چپ و قفسه سینه اش تیر می کشید. سعی میکرد حرف بزند و بپرسد چرا؟ 
کسی جلوی چشم هایش گند زده بود به همه چیز. "تمام دنیایش" تمام دنیایش را نابود کرده بود. اعتماد را خورده بود و چیزهای بد قی کرده بود. شکسته بود و خرده شیشه ها را زیر فرش پنهان کرده بود. 
داشت فکر میکرد که اگر آتش میگرفت، حتما کمتر می سوخت. اگر توی صورتش تف میکردند، حتما کمتر تحقیر میشد. اگر آدم بدی می بود، حتما باز هم این حقش نبود.
چقدر باید دل بزرگ باشی که ببخش
 ابوهاشم گوید خدمت حضرت رضا ع بودم و از عقل و ادب گفتگو میکردیم حضرت فرمود ای ابو هاشم.عقل مو هبت خدا است وادب با رنج و سختی بدست اید پس  کسیکه در کسب ادب زحمت کشد انرا بدست ارد و کسیکه در کسب عقل  رنج برد بر نادانی خویش افزاید 
- سالهای اولی که وارد فضای مجازی و وبلاگ شده بودم. وب گردی و پیدا کردن وب­های خوب و پر خواننده برام جذاب بود. شاید ساعت­ها رو توی وبلاگ میگذروندم و با آدم­های مختلف ارتباط بر قرار می­کردم. از بهترین تفریحاتم پیدا کردن وب خوب بود.
تا اینکه با خراب شدن بلاگفا و ترک اون مکان، وارد بیان شدم. اما حضورم توی بیان همزمان شد با آشنایی با اینستا و تلگرام، و جذب اون شبکه ها شدم. دیگه وبلاگ و بیان برام یک مکان خیلی غیر قابل استفاده بود. که شاید سالی یکی دوبا
Talking Tom 2 v4.9 نسخه ی دوم بازی  فوق العاده زیبا و پرطرفدار صحبت با گربه ی دوست داشتنی با نام تام می باشد، گربه ی بازیگوش سخنگویی که علاوه بر تقلید صدای شما، ، حرکات جالبی را انجام می دهد و شما را می خنداند و ساعت ها شما را سرگرم می سازد.
ادامه مطلب
دررویاهایم دیدم که باخدا گفتگو می کنم.خداپرسید:پس تو میخواهی با من گفتگو کنی ،من در پاسخش گفتم :اگروقت دارید.خدا خندید وگفت:وقت من بی نهایت است.
در ذهنت چیست که می خواهی از من بپرسی ؟پرسیدم:چه چیزبشرشماراسخت متعجب می سازد؟خدا پاسخ داد:کودکیشان....
این که آنهااز کودکی شان خسته می شوند،عجله دارندکه بزرگ شوند وبعد دوباره پس از مدت ها ،آرزو می کنند که کودک باشند... این که آنهاسلامتی خود را از دست می دهند تا پول به دست آورند وبعد پول شان رااز دست می
دلم گرفته همچو ابرهای باردار تو
که با تو گفتگو مراست
به کوهپایه‌ها کسی نمانده تا غمی به پیش او برم
به من بگو که آشیانه عقابها کجاست
به تنگ در نشستم به چند؟
شب برهنه، بی‌ستاره ماند
نگاه و دست ما تهی
سکوت سوخت ریشه‌های حرف سبز گشته را
بگو بگو که گاه گفتن تو در رسید
تو با زبان شعله‌ریز واژه‌های سنگی‌ات بگو
که سخت‌تر شبی است
که سردتر شبی است از شبان دیرپای ما
بگو، دهان ز گفت و گو مبند!
بخشی از شعر با دماوند خاموش - سیاوش کسرایی
آموزش تصویری افزایش قد در منزل

بسته اموزشی افزایش قد
به صورت صد در صد تضمینی

توضیحات بیشتر

حرکات کششی افزایش قد - آپاراتافزایش قد با حرکات کششی تا 15 سانتی متر. افزایش قد تا 8 ... ورزش در خانه، آموزش حرکات کششی برای داشتن بدنی نرم و خوش فرم. DIGIKOT ... راه رفتن داوطلبین در منزل روش LON(عمل جراحی افزایش قد-دکتر نادر مطلبی زاده) ... رسانه تصویری تماشا 24.https://www.asreelm.com/www.asreelm.com › سبک زندگی › تناسب اندامافزایش (بلند شدن) قد با 5 حرکت ساده

بیش از بیست سال از سخنان خانم نیلوفر گوله، جامعه شناس ترک تبار می گذرد که در مقایسه ای میان روشنفکران ایران و ترکیه، از فقدان گفتگو میان روشنفکران ایران با یکدیگر ابراز شگفتی کرده بود! به باور گوله در ایران بر خلاف ترکیه، روشنفکران بجای گفتگو با یکدیگر، بیشتر با هواداران شان مونولوگ دارند! شاید آخرین خاطره گفتگوی روشنفکران در ایران به مباحثات میان دکتر سروش و مخالفان فکری او در مجلات کیهان فرهنگی و سپس کیان باز می گردد. در این مناظره های
شرکت Dish Network مدت‌ها است که تلاش می‌کند در ایالات متحده آمریکا وارد کسب و کار حوزه ارتباطات بی‌سیم (wireless) شود. این شرکت با بسیاری از فعالان بازار وارد گفتگو شد، گفتگوهایی درباره خرید، ادغام، معامله‌های خاص اما نهایتا همه این تلاش‌ها و گفتگوها با شرکت‌هایی مثل Sprint، T-Mobile و AT&T نهایتا به هیچ نتیجه بخصوصی نرسید.
حال این شرکت قصد دارد با شرکتی دیگر وارد گفتگو شود که خودش هم به حضور در کسب و کار بی‌سیم علاقه‌مند است؛ در واقع از شرکت آمازون حرف
ترس از ویروس کرونا 
با سلام خدمت همه بازدید کنندگان‌محترم یه موضوعی را میخام براتون امروز روشن کنم که امروز خیلی رواج گرفته در باره ی ویروس کورنا می باشد ، که امروزه خیلها ازش ترس هم دارند .
حتما این مقاله را بخوانید و به دوستانتون انتقال دهید و بگویید این ویروس خطرناک نیست به ادمه مطلب بروید .
ادامه مطلب
سه هفته از غیبت ناگهانی کیم جونگ اون ، رهبر کره شمالی گذشت تا اینکه تصویر او بطور رسمی در افتتاح یک کارخانه کودشیمیایی پخش شده است. درحالیکه لبخند مبزند، گفتگو می کند  و گمانه زنی هایی که در باره بیماری شدید یا مرگ او مطرح کرده شده بود را بی اعتبار کرد. 
ادامه مطلب
گفتگو با دکتر باقر ساروخانی در برنامه شوکران را دیدم. ضمن احترام به این استاد پیشکسوت جامعه‌شناسی باید بگویم که انتظار بیشتری از این گفتگو داشتم. پاسخ‌های دکتر ساروخانی به پرسش‌های خوب مجری برنامه عمدتاً نامرتبط، خنثی، انتزاعی و پراکنده بودند. ضمناً، کلی‌گویی و نادیده‌گرفتن مسایل اجتماعی امروزی در جامعه بحرانی ایران از سوی ایشان توی ذوق مخاطب می‌زد.
پی‌نوشت: برنامه شوکران از برنامه‌های ارزشمند تلویزیون است با سردبیری و اجرای حرفه
 تو این پست قراره با چهار نوع ‌شنای اصلی آشنا بشیم. این چهار نوع شنا از اصلی ترین روش های شنا هستند و هرکدوم تکنیک های خاص خودشون رو دارند. برای خواندن این پست به ادامه مطلب مراجعه کنین.

نکته: برای آموزش صحیح شنا توصیه میشه که حتما زیر نظر یک مربی تمرین کنید و یاد بگیرید تا تکنیک ها و حرکات قسمت های مختلف بدن رو در حین شنا به درستی انجام دهید. 
خوشبختانه در اینترنت مطالب و پست ها و ویدئو های آموزشی مختلف و متنوعی در مورد هریک از چهار نوع شنای اص
بیش از بیست سال از سخنان خانم نیلوفر گوله، جامعه شناس ترک تبار می گذرد که در مقایسه ای میان روشنفکران ایران و ترکیه، از فقدان گفتگو میان روشنفکران ایران با یکدیگر ابراز شگفتی کرده بود! به باور گوله در ایران بر خلاف ترکیه، روشنفکران بجای گفتگو با یکدیگر، بیشتر با هواداران شان مونولوگ دارند! شاید آخرین خاطره گفتگوی روشنفکران در ایران به مباحثات میان دکتر سروش و مخالفان فکری او در مجلات کیهان فرهنگی و سپس کیان باز می گردد. در این مناظره های مک
حیطه حرکات ظریف در کودکان 4 و نیم ساله
پیش از پاسخ دادن مطمئن شوید که هر فعالیت را در مورد فرزندتان مشاهده یا تجربه کرده اید .١-آیا کودک با نگاه کردن به اشکال زیر، حداقل سه تا از آنها را روی یک ورق کاغذ رسممی کند ؟ البته او نباید کاغذ خود را بر روی این اشکال بگذارد و آنها را کپی کند.آنچه کودکرسم می کند،از نظر طرح باید مشابه اشکالی باشند که به او نشانداده اید ، ولی اندازه آنها می تواند متفاوت باشد .٢-آیا کودک دگمه یا دگمه ها را باز می کند؟ برای انج
زندگی این طور است که خوش و خرم می‌روی باشگاه و اواخر تمرین وقتی که صفحه‌ی 10 کیلویی در دست داری و تمرین فیله‌ی کمر انجام می‌دهی، ذهنت برای رهایی از فشار جسمی ناگهان تصمیم می‌گیرد که به یادت بیاورد آن روزی که رفته بودی برای اولین بار پیمان را ملاقات کنی و گوشی‌ات مثل همیشه به احترام کسی که به دیدارش رفته‌ای روی سایلنت بود، دوست‌پسر سابقت ناگهان حس می‌کند که تو هم مثل خودش دغلباز هستی و قرار است که خیانت کنی؛ پس تصمیم می‌گیرد که زنگ بزند
 تو این پست قراره با چهار نوع ‌شنای اصلی آشنا بشیم. این چهار نوع شنا از اصلی ترین روش های شنا هستند و هرکدوم تکنیک های خاص خودشون رو دارند. برای خواندن این پست به ادامه مطلب مراجعه کنین.

نکته: برای آموزش صحیح شنا توصیه میشه که حتما زیر نظر یک مربی تمرین کنید و یاد بگیرید تا تکنیک ها و حرکات قسمت های مختلف بدن رو در حین شنا به درستی انجام دهید. 
خوشبختانه در اینترنت مطالب و پست ها و ویدئو های آموزشی مختلف و متنوعی در مورد هریک از چهار نوع شنای اص

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها